turbobella fön makinesi

TURBOBELLA profesyonel fön makinelerinde beklentileri çok yükseltiyor. Yüksek basınç, yüksek sıcaklık, ergonomik tasarım, negatif ion teknolojisi ve satış sonrası desteğiyle rakiplerinden açık ara önde. Türkiye’nin en iyi fön makinesinin genel özelliklerini inceliyoruz:

2700 Watt Turbo Motor

Turbobella 3. nesil fön makinesi motor teknolojisini kullanır. 2700 Watt’lık yüksek performansının yanında 3700 saate ulaşan kullanım ömrü ile yıllarca performansını sürdürür. Turbo Charger teknolojisi ile motor hızı %80’e varan oranda artış gösterir. Bu da daha güçlü makine ve daha kolay fön anlamına gelir. Turbobella piyasadaki en güçlü fön motoru olan 2700 watt Turbo Charger A.C. motor kullanmaktadır.

Infrared Ceramic Rezistans

Yeni infrared seramik rezistans teknolojisi ile daha yüksek sıcaklık daha kısa sürede kullanıma hazır hale geliyor. Yeni rezistans teknolojisi çok hızlı ısınır. Böylece fön makinesini ısınması için çalıştırmak zorunda kalmazsınız. Özel rezistans modellemesi daha küçük alanda daha yüksek ısı üretilebiliyor. Böylece daha yüksek ısı ile püskürtülen hava saça daha yoğun etki ediyor. Yoğun ısının anlamını profesyoneller çok iyi biliyor. Daha kısa zamanda, daha kalıcı fön çekmek…

Negatif İon Teknolojisi

Negatif ion üreten jeneratörü ile elektriklenmenin önüne geçin. Fön sırasında saça sürtünen pozitif hava akımı statik elektriklenmeye neden olur. Bu elektriklenme nedeniyle aynı yükü taşıyan elektrik telleri bir birini iter ve saçların şekle girmesi zorlaşır. Negatif ion üreticisi havaya negatif ion parçacıkları yükleyerek bu durumun önüne geçer. Negatif ion teknolojisinin kullanım alanı giderek gelişmektedir. İon parçacıklarının saç telinin daha parlak görünmesi ve daha sağlıklı uzaması üzerinde etkili olduğuna dair bilimsel çalışmalar yayınlanmıştır. Turbobella ion üreticisi rezistansa entegre olarak çalışmaktadır.

Yeni Nesil Pervane

Turbobella son teknoloji pervane tasarımı ile 2700 watt motor gücündeki diğer rakiplerine oranla %40’a kadar fazla hava basıncı üretir. Üstelik daha sessiz. Pervane tasarımı hava filtresinden daha yoğun hava çekilmesini ve motor gücünün daha az kayba uğramasını sağlar. Üstelik titreşimi azaltır aynı motor gücündeki rakiplerine oranla daha az titreşim ve ses üretilmesine yardımcı olur.

%30 Daha Sessiz

Pervane yatağındaki özel tasarım, hava kanallarının geliştirilmiş yapısı ve yeni izolasyon sistemi ile aynı güçteki rakiplerine oranla %30 daha sessiz çalışır. Çalışma gürültüsü fön makinelerinde en çok şikayet alan konudur. Turbobella çalışma gürültüsünü azaltmak için son teknolojiyi kullanır. Class III izolasyon teknolojisi ile birlikte gürültü azaltıcı patentli tasarım öğeleri size en güçlü fön makinesi performansını daha sessiz sunar.

Temizlenebilir Filtre

Turbobella temizlenebilir filtre sistemi ile makinenizin daha uzun ömürlü çalışmasını sağlar. Filtre girişinin özel tasarımı ile havanın sarmal olarak emilmesini sağlayarak emilen hava miktarında artış sağlar. Daha yoğun hava ile motor performansını arttırır. Filtre hava emilimi sırasında özellikle saç ve toz ile zamanla tıkanır. Filtrenin sık sık temizlenmesi makine performansı ve motor ömrü açısından önemlidir.

Orjinal Diffizör Başlık

En iyi bukleler, kıvrımlar ve hacimli saçlar için orjinal vigo başlık da Turbobella kutularından standart çıkar. Diffüzör başlık dalgalı ve kıvırcık saçların kurutulmasında ve orjinal formlarının korunmasında çok önemlidir.

2 Farklı Odaklı Fön Başlığı

Kullanılan fön fırçasının boyuna ve fön çekilen alanın türüne göre değiştirilerek kullanılabilecek 2 farklı fön başlığı Turbobella kutularında standar gelir. Fön başlıkları hava ve ısıyı odaklama görevini üstlenirler. Fön başlığının yapısına göre saça uygulanan hava basıncı ve ısı değişmektedir. Turbobella yoğun ısı ve basınç sağlayan dar başlık ve orta düzey ısı ve basınç sağlayan geniş başlık ile birlikte size ulaşır.

Ön Panel Düğmeler

Ön panele entegre olan düğme sistemi ile hem sağ elini kullananlar hem de sol elini kullananlar için kullanım kolaylığı sağlar. Yan tarafa monte edilen düğmeler sol elinin kullananlar için düğmelere erişim problemine neden olmaktadır. Ergonomik yapısı ve dik tutma paneli ile beraber Turbobella kullanım konforu göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Entegre Askılık

Fön Makinesinin saklanacağı alan hem kuaför salonlarında hem de evlerde problem yaratmaktadır. Yatay konulduğunda büyük yer kaplayan fön makineleri dikey olarak asılırlar. Bu hem makineye ulaşımda pratiklik hem de makinenin daha az yer kaplamasını sağlar. Ancak kablolarından asılan makinelerde kısa zamanda kablo hasarı oluşur. Turbobella gövdeye entegre askı aparatı ile bu sorunu gideriyor. Turbobella’yı istediğiniz yere asabilir ihtiyaç duyduğunuzda kolayca elinize alabilirsiniz.

2 Sene Gerçek Garanti

Turbobella Sanayi ve Ticaret Bakanlığı onaylı garanti belgesine sahiptir. Yedek parçası bulunmayan ithal makineler ya da çin malı ucuz saç kurutucularının aksine Turbobella yaygın servis ağı ile satış sonrası desteğe de önem vermektedir. Tüm Turbobella modelleri üretim ve parça hatalarına karşı 2 sene garantiye sahiptir.